• Dzisiaj jest poniedziałek, 30 maja 2016 roku. Jest to 150 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 215 dni.
  • Imieniny: Felicjana, Felicji, Feliksa, Ferdynanda, Gryzeldy, Jana, Joanny, Joany, Marii, Sulimira...
  • Imieniny: ... Zyndrama, Sulimierza. Życzymy wszystkiego najlepszego!
  • Wschód słońca: 04:27, zachód słońca: 20:39, dzień trwa: 16 godzin i 12 minuty
  • Oświetlone 36% powierzchni księżyca, księżyca ubywa. Nów za 6 dni (w niedzielę, 05 czerwca).
  • Pojutrze, w środę 1 czerwca, Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Herb województwa świętokrzyskiego

 
 
szukaj
Zamek w Chęcinach
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
Święty Krzyż
 
 

Kalendarium

 
wczytuję...
 
Poprzedni miesiąc maj 2016 Następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


Konkursy


Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R / 3.2.1 Badania na rynek, w ramach POIR

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” Poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020. Termin składania wniosków od 1 czerwca do 31 sierpnia 2016r.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 30 maja 2016r.
 
 
 

Rusza V edycja Plebiscytu „Moje Innowacyjne Otoczenie – Moja Innowacyjna Gmina”

Logo plebiscytu

Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprasza gminy wiejskie i miejsko-wiejskie z terenu województwa świętokrzyskiego do udziału w Plebiscycie „Moje Innowacyjne Otoczenie – Moja Innowacyjna Gmina”. Zgłoszenia można nadsyłać od 1 czerwca do 10 września.

więcej
Data dodania: wtorek, 24 maja 2016r.
 

„Zielony kadr” – ekologiczny konkurs filmowy

Logo konkursu

Jeżeli masz mniej niż 18 lat, mieszkasz w województwie świętokrzyskim, nakręć film w dowolnej technice i weź udział w Konkursie Filmów Amatorskich pn. „Zielony kadr”, który poszerzy wiedzę oraz umiejętności z zakresu filmu i ekologii. Zgłoszenia trwają do 2 czerwca.

więcej
Data dodania: czwartek, 12 maja 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach działania 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno – budowlanych i planowania przestrzennego

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Rozwoju, pełniące funkcję Instytucji Zarządzającej dla Programu Wiedza Edukacja Rozwój, planuje ogłoszenie konkursu na podnoszenie kompetencji pracowników organów administracji architektoniczno - budowlanej i nadzoru budowlanego oraz wyrobów budowlanych, Działanie 2.19 Usprawnienie procesów inwestycyjno - budowlanych i planowania przestrzennego. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 31 maja do 30 czerwca 2016r.

więcej
Data dodania: środa, 11 maja 2016r.
 

Mikrogranty dla grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych

Mikrogranty dla  grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych

Grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe zarejestrowane w KRS nie dłużej niż 18 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie mogą uzyskać mikrodotacje w wysokości do 5 000 złotych. Środki te można pozyskać na realizację różnorodnych inicjatyw lokalnych z zakresu sfery pożytku publicznego lub w przypadku organizacji pozarządowych – również na działania związane z rozwojem podmiotu.

więcej
Data dodania: wtorek, 10 maja 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach Działania 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje nabór wniosków o dofinansowanie projektu w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER - Działanie 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych (Priorytet Inwestycyjny 9i Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększaniu szans na zatrudnienie). Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 31 maja do 30 czerwca 2016r.

więcej
Data dodania: wtorek, 10 maja 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju planuje nabór wniosków na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.1 w ramach rozwoju oferty uczelni w zakresie realizacji trzeciej misji jako forum aktywności społecznej, III Osi Priorytetowej Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 1 czerwca do 8 lipca 2016r.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 9 maja 2016r.
 

Konkurs dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Logo Funduszy Europejskich 2014-2020

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Ministerstwo Rozwoju zaprasza partnerów społecznych i gospodarczych do udziału w „Konkursie dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”. Termin składania wniosków upływa 3 czerwca 2016 r.

więcej
Data dodania: piątek, 6 maja 2016r.
 

Konkurs „Świętokrzyskie w klubowych barwach”

Konkurs „Świętokrzyskie w klubowych barwach”

Jeździcie Państwo na rowerze po regionie? Odwiedzacie ciekawe miejsca w Świętokrzyskiem? Jeśli tak, mają Państwo szansę na wygranie karnetu na mecze Mistrza Polski piłkarzy ręcznych na przyszły sezon, a także innych atrakcyjnych nagród. Klub Sportowy Vive Kielce ogłosił konkurs pn. „Świętokrzyskie w klubowych barwach”. Prace będą przyjmowane do 12 maja br.

więcej
Data dodania: czwartek, 5 maja 2016r.
 

Skuteczna pomoc społeczna - ogłoszenie o konkursie

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje nabór wniosków o dofinansowanie projektu w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER - Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, (Priorytet Inwestycyjny 9i Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększaniu szans na zatrudnienie). Jest uzupełnieniem naboru ogłoszonego w grudniu 2015 r. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 30.05.2016 do 13.06.2016.

więcej
Data dodania: czwartek, 5 maja 2016r.
 

Gospodarka wodno - ściekowa - konkurs

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II  Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu  współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności  w ramach  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działając na podstawie Porozumienia z Ministrem Środowiska,  ogłasza konkurs projektów w ramach działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach KONKURS NR POIiŚ.2.3/2/2016.

więcej
Data dodania: czwartek, 5 maja 2016r.
 

Konkurs projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, działanie 2.2 Gospodarka odpadami komunalnymi

Konkurs projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, działanie 2.2 Gospodarka odpadami komunalnymi

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności w ramach  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działając na podstawie porozumienia z Ministrem Środowiska,  ogłasza konkurs projektów ramach działania 2.2 Gospodarka odpadami komunalnymi.

więcej
Data dodania: środa, 4 maja 2016r.
 

Konkurs „Europejskie Nagrody Promocji i Przedsiębiorczości 2016”

Logo konkursu

Trwa nabór do tegorocznej edycji konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości”, organizowanego przez Komisję Europejską. Przedsięwzięcie adresowane jest do władz lokalnych, regionalnych i krajowych, do miast, regionów, wspólnot, organizacji biznesowych, instytucji realizujących programy edukacyjne, jak również do jednostek samorządu terytorialnego, które wspólnie z przedsiębiorcami realizują projekty w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Zgłoszenia należy przesyłać do Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego do 16 maja br.

więcej
Data dodania: środa, 4 maja 2016r.
 

"Grunt na medal 2016" - VII edycja konkursu

Logotyp konkursu

Świętokrzyskie Centrum Inwestora i Przedsiębiorczości zaprasza jednostki samorządu terytorialnego województwa świętokrzyskiego  do udziału w siódmej edycji konkursu „Grunt na medal 2016”. Konkurs organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) we współpracy z Departamentem Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, został objęty honorowym patronatem Mateusza Morawieckiego, Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 2 maja 2016r.
 

Wsparcie dla projektów prac B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych

Logo Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Departament Polityki Regionalnej informuje że Narodowe Centrum Badań i Rzowoju ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 1.3.1 „Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa” w ramach I osi priorytetowej: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

więcej
Data dodania: czwartek, 28 kwietnia 2016r.
 
 

„Najlepszy produkt tradycyjny regionu Gór Świętokrzyskich” - konkurs

Logo Świętokrzyskiej Kuźni Smaków

Identyfikacja i ochrona produktów wytwarzanych tradycyjnymi metodami w regionie Gór Świętokrzyskich, stanowiących element jego dziedzictwa kulinarnego to główne cele konkursu na „Najlepszy produkt tradycyjny regionu Gór Świętokrzyskich”. Do udziału w nim Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza przetwórców i rolników prowadzących gospodarstwa agroturystyczne oraz koła gospodyń wiejskich wytwarzające tradycyjne produkty rolne, środki spożywcze, potrawy lub napoje. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja 2016r.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 25 kwietnia 2016r.
 
 

 
Następna strona banerów Poprzednia strona banerów
 
 
 
copyrights @ 2013 - 2016 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

al. IX wieków Kielc 3
25-516 Kielce
tel.: 41 342-18-78
fax: 41 344-52-65
e-mail: kancelaria@sejmik.kielce.pl

Strona główna Województwo Sejmik Zarząd Urząd Dla mediów Kontakt BIP Wrota Świętokrzyskie ITV Sejmik Kielce Facebook Polityka prywatności