Konkursy

Po raz trzeci magazyn „Prestiż-relacje gospodarcze” organizuje konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prestiżu pod nazwą Renoma Roku. Nagrodą uhonorowani zostaną przedsiębiorcy i firmy o najwyższej reputacji w opinii otoczenia zewnętrznego, produkty o najwyższej ocenie konsumentów, wynalazcy których nowatorskie projekty mogą zyskać uznanie firm i przedsiębiorców i zostać wdrożone do realizacji oraz politycy o najwyższym uznaniu przedsiębiorców, instytucji gospodarczych i mediów.

więcej
Data dodania: czwartek, 30 października 2014r.
 
 
 

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 13 października 2014r.
 

Już po raz ósmy Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza do udziału w konkursie „Dobre praktyki EFS 2014”, przeznaczonym dla beneficjentów realizujących projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki, Instytucji Pośredniczących PO KL oraz Instytucji Pośredniczących II stopnia PO KL. Termin nadsyłania materiałów upływa 15 października.

więcej
Data dodania: czwartek, 9 października 2014r.
 

Para Prezydencka zaprasza samorządy do udziału w III edycji konkursu Dobry Klimat dla Rodziny na najlepsze programy i działania wspierające rodziny. Celem konkursu jest docenienie takich działań oraz pokazanie ich jako dobrych praktyk pozostałym, by informacja o nich stała się inspiracją dla innych samorządów. Konkurs daje także samorządom możliwość zaprezentowania swoich działań na szerokim forum.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 6 października 2014r.
 
 

Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprasza restauratorów, gospodarstwa agroturystyczne, koła gospodyń wiejskich i osoby fizyczne do udziału w konkursie na Najlepszą Potrawę Regionalną Województwa Świętokrzyskiego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 października. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął marszałek Adam Jarubas.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 29 września 2014r.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ruszyła XV edycja ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Jego ideą jest promowanie różnorodnych form przedsiębiorczości przyczyniających się do wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich realizowanych przez przedsiębiorców indywidualnych, samorządy jak i organizacje pozarządowe. Patronat nad konkursem objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Bronisław Komorowski, Prezydent RP.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 28 lipca 2014r.
 

„Twórczość artystyczna jako element rozwoju osobistego i walki z wykluczeniem społecznym” – to hasło tegorocznej VII edycji konkursu artystycznego „Moje Marzenia” organizowanego przez Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego - Biuro Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Termin nadsyłania prac upływa 31 października 2014 roku.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 28 lipca 2014r.
 

Do 22 września można składać prace w II Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wolny czas – bezpieczny czas", organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach i Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.

więcej
Data dodania: piątek, 25 lipca 2014r.
 

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie - Oddział w Radomiu zapraszają do udziału w VI edycji konkursu na najlepsze gospodarstwo ekologiczne 2014. Jego celem jest  szerzenie dobrych praktyk w zakresie rolnictwa ekologicznego, wdrażanie takich samych rozwiązań w gospodarstwach rolnych oraz rozpowszechnianie wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego. Termin nadsyłania wniosków upływa 10 sierpnia.

więcej
Data dodania: piątek, 25 lipca 2014r.
 
 

Kalendarium
 
wczytuję...
 
  listopad 2014  
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


 
   
 
 
 
copyrights @ 2013 - 2014 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

al. IX wieków Kielc 3
25-516 Kielce
tel.: 41 342-18-78
fax: 41 344-52-65
e-mail: kancelaria@sejmik.kielce.pl

Strona główna Województwo Sejmik Zarząd Urząd Dla mediów Kontakt BIP Wrota Świętokrzyskie ITV Sejmik Kielce Facebook Polityka prywatności
 
 
   
 
  • Dzisiaj jest piątek, 28 listopada 2014 roku. Jest to 331 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 33 dni.
  • Imieniny: Blanki, Grzegorza, Jakuba, Lesława, Lesławy, Natalii, Romy, Rufusa, Zdzisława...
  • Imieniny: ... Zdzisławy, Stefana. Życzymy wszystkiego najlepszego!
  • Wschód słońca: 07:22, zachód słońca: 15:25, dzień trwa: 08 godzin i 3 minuty
  • Oświetlone 34% powierzchni księżyca, księżyca przybywa. Nów za 8 dni (w sobotę, 06 grudnia).
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DLA NIEWIDOMYCH
   
 
 
szukaj