• Dzisiaj jest sobota, 21 stycznia 2017 roku. Jest to 20 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 344 dni.
 • Imieniny: Agnieszki, Agusta, Epifaniego, Inezy, Jarosława, Jarosławy, Juliana, Karola, Marceli...
 • Imieniny: ... Nory, Ludwika. Życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Wschód słońca: 07:34, zachód słońca: 16:00, dzień trwa: 08 godzin i 26 minut
 • Oświetlone 36% powierzchni księżyca, księżyca ubywa. Nów za 7 dni (w sobotę, 28 stycznia).

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 
 
szukaj
Zamek w Chęcinach
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
Święty Krzyż
 • Badanie satysfakcji klienta zewnętrznego
 • Invest In Świętokrzyskie
 • Fundusze europejskie
 • Stypendia dla uczniów
 • Patronaty Marszałka
 • Konkursy
 • NASZ Region
 • Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny
 • Rzecznik Młodzieży
 • Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
 • Dla Seniorów
 • Publiczny transport - koncesje

Kalendarium

 
wczytuję...
 
Poprzedni miesiąc styczeń 2017 Następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Konkursy


Na targowiska oraz obiekty przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów

loga programów

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu "Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów" w ramach podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury" objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

więcej
Data dodania: piątek, 20 stycznia 2017r.
 

Konkurs dla młodych naukowców

Logo konkursu

29 stycznia mija termin zgłaszania projektów do konkursu dla młodych naukowców pn. „E(x)plory".  skierowanego do uczniów gimnazjów, liceów i techników – w wieku od 13 do 20 lat. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Zaawansowanych Technologii.

więcej
Data dodania: czwartek, 19 stycznia 2017r.
 

NOVATOR 2016

NOVATOR 2016

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze innowacje o nagrodę NOVATOR 2016.Celem Konkursu zainicjowanego przez SIPH w 2006 roku, jest propagowanie innowacyjności w gospodarce, promocja firm, które mają największe osiągnięcia w dziedzinie wprowadzania innowacji i kształtowanie pozytywnego wizerunku gospodarki województwa świętokrzyskiego. Patronat nad konkursem sprawuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. Od początku sponsorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

więcej
Data dodania: środa, 18 stycznia 2017r.
 

Konkurs na reportaż

Konkurs na reportaż

Już po raz piąty marszałek Adam Jarubas, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach oraz Ośrodek Kulturalno-Historyczny BELDONEK - Pałac Wielopolskich w Chrobrzu organizują V Ogólnopolski Konkurs na Reportaż im. Zbyszka Nosala. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 maja 2017 r.

więcej
Data dodania: środa, 18 stycznia 2017r.
 

I Ogólnopolski Konkurs na Wiersz im. Ryśka Miernika

Logo

„A to Polska właśnie...”- to tytuł I Ogólnopolskiego Konkursu na Wiersz im. Ryśka Miernika organizowanego przez marszałka województwa świętokrzyskiego Adam Jarubasa, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Ośrodek Kulturalno-Historyczny Beldonek - Pałac Wielopolskich w Chrobrzu.

więcej
Data dodania: wtorek, 17 stycznia 2017r.
 

Wsparcie dla projektów na sektorowe programy B+R w ramach POIR

Logo

Departament Polityki Regionalnej informuje że, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R”, w ramach I osi priorytetowej: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

więcej
Data dodania: wtorek, 17 stycznia 2017r.
 

Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw

Logo Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach działania 3.3: „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”; poddziałania 3.3.3: „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” w ramach Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nabór wniosków potrwa od 10.02. do 13.03.2017r.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 16 stycznia 2017r.
 

Wsparcie na finansowanie innowacyjnej działalności MŚP z wykorzystaniem kapitału podwyższonego ryzyka

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje że, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w poddziałaniu  3.1.5 „Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock” Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

więcej
Data dodania: piątek, 13 stycznia 2017r.
 

Wsparcie na proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw

Logo Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach działania 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw; poddziałania 2.3.1:Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

więcej
Data dodania: czwartek, 12 stycznia 2017r.
 

Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje że, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach działania 3.3: Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw; poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand w ramach Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

więcej
Data dodania: środa, 11 stycznia 2017r.
 

Środki na działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych

Polska cyfrowa logo

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa jako Instytucja Pośrednicząca w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

więcej
Data dodania: środa, 11 stycznia 2017r.
 

III edycja nagrody Skrzydła IT w Administracji

Logo przedsięwzięcia

Do 22 lutego można zgłaszać projekty do tegorocznej edycji Skrzydeł IT w Administracji – nagród przyznawanych projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne. Organizatorem Skrzydeł jest miesięcznik „IT w Administracji”, a honorowy patronat nad nagrodą objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

więcej
Data dodania: środa, 11 stycznia 2017r.
 

Nabory na dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego oraz cyfrowe udostępnienie zasobów kultury

Logo Programu Polska Cyfrowa

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa jako Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.3 Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 2.3.2 Cyfrowe udostępnienie zasobów kultury. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 30.01.2017 do 31.05.2017r.

więcej
Data dodania: czwartek, 5 stycznia 2017r.
 

Środki na wysoką dostępność i jakość e-usług publicznych

Polska cyfrowa

Jednostki administracji, sądy czy partnerstwa jednostek i organizacji mogą ubiegać się już o środki Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach II Osi priorytetowej POPC – „E-administracja i otwarty rząd” Działania 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych (I komponent)”. Nabór wniosków potrwa do 28 lutego, a poziom dofinansowania wynosi do 100%.

więcej
Data dodania: środa, 4 stycznia 2017r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach działania 5.1 Programy profilaktyczne

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Minister Zdrowia, Minister Zdrowia, Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia, wykonujący zadania Instytucji Pośredniczącej dla Programu Wiedza Edukacja Rozwój planuje konkurs w ramach Osi priorytetowej V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.1 Programy profilaktyczne. W ramach konkursu będzie realizowany następujący typ projektów: projekty pilotażowe i testujące w zakresie programów profilaktycznych zawierające m.in. komponent badawczy, edukacyjny oraz wspierający współpracę pomiędzy wysokospecjalistycznym ośrodkiem, a lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej oraz szpitalami ogólnymi, w celu przeciwdziałania zjawisku fragmentacji opieki nad pacjentem.

więcej
Data dodania: środa, 4 stycznia 2017r.
 

Konkurs na Cyfryzację procesów back-office w administracji rządowej

Polska cyfrowa logo

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą przy ul. Spokojnej 13a, 01-044 Warszawa jako Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.2. „Cyfryzacja procesów back – office w administracji rządowej” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa” działając na podstawie art. 40 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (Dz. U. z 2016 r. poz. 217) ogłasza w trybie konkursowym nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: II Osi priorytetowej POPC – „E-administracja i otwarty rząd” Działania 2.2 „Cyfryzacja procesów back – office w administracji rządowej”.

więcej
Data dodania: wtorek, 3 stycznia 2017r.
 

„Na barokowym szlaku” - konkurs dla młodych tropicieli historii

„Na barokowym szlaku” - konkurs dla młodych tropicieli historii

Konkurs związany z fascynującą historią Dworu Starostów Chęcińskich przygotowało Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu, na terenie którego znajduje się ten niezwykły obiekt. W konkursie „Na barokowym szlaku” mogą brać w nim udział osoby, które zwiedzają Dwór i chcą potem sprawdzić zdobytą wiedzę.

więcej
Data dodania: wtorek, 3 stycznia 2017r.
 

Konkurs w ramach działania 3.2 Studia doktoranckie

Logo Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju planuje ogłoszenie konkursu w ramach Działania 3.2 Studia doktoranckie na Interdyscyplinarne Programy Studiów Doktoranckich dotyczące zwiększenia jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 1 lutego do 31 marca 2017r.

więcej
Data dodania: wtorek, 3 stycznia 2017r.
 

Środki na "Skuteczny wymiar sprawiedliwości"

Logo Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Sprawiedliwości, Departament Strategii i Funduszy Europejskich - Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, planuje ogłoszenie konkursu pn. „Centrum Arbitrażu i Mediacji - Koordynator”.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 2 stycznia 2017r.
 

Instytucja Zarządzająca przedkłada do konsultacji społecznych projekt Kryteriów wyboru projektów EFS

Instytucja Zarządzająca przedkłada do konsultacji społecznych projekt Kryteriów wyboru projektów EFS

Instytucja Zarządzająca przedkłada do konsultacji społecznych projekt Kryteriów wyboru projektów EFS w ramach Osi priorytetowych 8, 9 i 10 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

więcej
Data dodania: wtorek, 13 grudnia 2016r.
 
 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Internetowa telewizja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020
 • Projekt wyszehradzki
 • Postanowienia Sądu
 • Petyycje
 • Konsultacje społeczne projektu Statutu Województwa
 • Green Velo - Wschodni Szlak Rowerowy
 • Centrum Kongresowego Targów Kielce
 • Grunt na medal 2016
 • Gra „Zaczarowana kraina”
 • Świętokrzyska Rada Działalności Pożytku Publicznego
 • Współpraca zagraniczna
 • System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
 • "Świętokrzyska Victoria"
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Rozkład jazdy busów
 • Centrum Obsługi Inwestora
 • Projekt "Re-Turn"
 • Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020
 • Nabór wniosków
 • Fundusze Europejskie Polska Wschodnia
 • Gospodarka Odpadami
 • Nasz Region - Świętokrzyski Informator Samorządowy
 • Dom Polski Wschodniej
 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
 • Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
 • Europejskie Centrum Bajki
 • Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy
 • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój
 • Strategie programy projekty
 • Serwis mapowy województwa świętokrzyskiego
 • Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie
 • Świętokrzyska Nagroda Jakości
 • e-Wykazy
 • Świętokrzyski Racjonalizator
 • Oddział Geodezji i Kartografii
 • Świętokrzykie Czaruje
 • Wojewódzka Biblioteka Publiczna
 • Wojewódzki Dom Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Muzeum Wsi Kieleckiej
 • Muzeum Narodowe w Kielcach
 • Filharmonia Świętokrzyska im. O. Kolberga w Kielcach
 • Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego
 • Świętokrzyski System Innowacji
 • Urząd Pracy
 • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
 • Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
 • Nowe horyzonty edukacji filmowej
 • Ciuchcia Ponidzie
 • e-Świętokrzyskie
 • Związek Województw RP
 • Rządowe Centrum Legislacji
 • Policealna szkoła medyczna im. Hanny Chrzanowskiej
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej
 • Góry Świętokrzyskie Naszą Przyszłością
 • PWP Mój nowy zawód w zielonej gospodarce
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach
 • Projekt pn.: "Zakup taboru kolejowego do obsługi połączeń międzywojewódzkich realizowanych przez Województwa: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie i Świętokrzyskie"
 • Kampania edukacyjna "Czym palę w piecu – tym oddycham"
 • Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach

copyrights @ 2013 - 2017 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego