• Dzisiaj jest środa, 10 lutego 2016 roku. Jest to 40 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 325 dni.
  • Imieniny: Agatona, Elizy, Elwiry, Gabriela, Gabrieli, Jacentego, Jacka, Scholastyka, Scholastyki, Tomisława...
  • Imieniny: ... Tomiły, Świętochny, Tomisławy. Życzymy wszystkiego najlepszego!
  • Wschód słońca: 07:04, zachód słońca: 16:35, dzień trwa: 09 godzin i 31 minut
  • Oświetlone 4% powierzchni księżyca, księżyca przybywa. Nów za 12 dni (w poniedziałek, 22 lutego).

Herb województwa świętokrzyskiego

 
 
szukaj
Zamek w Chęcinach
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
Święty Krzyż
 
 

Kalendarium

 
wczytuję...
 
Poprzedni miesiąc luty 2016 Następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            


Konkursy


Konkurs dla miłośników lotnictwa

Samolot

Aeroklub Kielecki zaprasza uczniów z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat do udziału w „II Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie”. Przedsięwzięcie ma na celu rozwinięcie zainteresowań i poszerzenie wiedzy z zakresu lotnictwa młodzieży z naszego regionu. Na uczestników czekają  atrakcyjne nagrody, m.in. vouchery na szkolenie teoretyczne o wartości nawet 800zł!

więcej
Data dodania: czwartek, 4 lutego 2016r.
 
 

Środki na wyrównywanie szans

Logo konkursu

Dotacje w wysokości nawet 40 000 złotych mogą otrzymać organizacje pozarządowe w ramach "Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego", ogłoszonego w ramach Programu "Równać Szanse 2016", prowadzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Termin nadsyłania wniosków mija 10 marca.

więcej
Data dodania: środa, 3 lutego 2016r.
 

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do Programu rozwoju bazy sportowej na 2016 r. i lata następne w województwie świętokrzyskim

Hala sportowa

Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego przyjmuje zgłoszenia inwestycji sportowych do dofinansowania w 2016 roku ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu rozwoju bazy sportowej na 2016 r. i lata następne w województwie świętokrzyskim”. Można je składać do 15 marca br.

więcej
Data dodania: środa, 3 lutego 2016r.
 

Konkurs na Bibliotekarza Roku 2015 oraz Bibliotekę Roku 2015

WBP w Kielcach

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach ogłasza 11 edycję Konkursu na Bibliotekarza Roku 2015 oraz Bibliotekę Roku 2015. Zgłoszenia kandydatów potrwają do 26 lutego.  

więcej
Data dodania: wtorek, 2 lutego 2016r.
 
 

Zmiany w ogłoszeniu o konkursie na rzecz zarządzania przedsiębiorstw

Logo Fundusze Europejskie Wiedza, Edukacja i Rozwój

Dotyczy zmian w ogłoszeniu o konkursie w ramach Działania 2.2Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku, zamieszczonego w dniu 7 stycznia 2016 r.

więcej
Data dodania: piątek, 29 stycznia 2016r.
 

Dziesiąta edycja konkursu o nagrodę NOVATOR

Statuetki Novator

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze innowacje o nagrodę NOVATOR 2015. Wnioski można składać do 31 marca 2016 roku. Patronat nad wydarzeniem objął marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.

więcej
Data dodania: czwartek, 28 stycznia 2016r.
 

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej informuje: Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS) planuje nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 8 do 19 lutego 2016r,

więcej
Data dodania: wtorek, 26 stycznia 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie na wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach ogłosił nabór pozakonkursowy dla Miejskiego i Powiatowych Urzędów Pracy w ramach Poddziałania 1.1.2 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 20 stycznia do 5 lutego 2016r.

więcej
Data dodania: piątek, 22 stycznia 2016r.
 

Skuteczna pomoc społeczna - ogłoszenie o konkursie

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS) planuje nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, Priorytet Inwestycyjny 9i Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększaniu szans na zatrudnienie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 1 do 12 lutego 2016r.

więcej
Data dodania: piątek, 22 stycznia 2016r.
 
 
 

Ogłoszenie o uruchomieniu inicjatywy wspólnotowej Urban Innovative Actions (UIA)

Fundusze Europejskie

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Dyrekcja Generalna Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej uruchomiła możliwość składania wniosków w ramach inicjatywy wspólnotowej Urban Innovative Actions (UIA), wspierającej innowacyjne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich. Termin składania wniosków upływa 31 marca 2016 r.

więcej
Data dodania: wtorek, 19 stycznia 2016r.
 
 

Ogłoszenie o konkursie na wsparcie zasady partnerstwa oraz procesu koordynacji we wdrażaniu Europejskiego Funduszu Społecznego

Logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Rozwoju zaprasza do  udziału w konkursie dotacji na "Wsparcie zasady partnerstwa oraz procesu koordynacji we wdrażaniu Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce w latach 2014-2020".

więcej
Data dodania: piątek, 15 stycznia 2016r.
 
 
 

"Weź oddech"- nowy program edukacji ekologicznej

Logo programu "Weż oddech"

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej rozpoczyna nowy program edukacji ekologicznej pn. „Weź oddech”, który współfinansowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zachęcamy nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w projekcie  i czynnego zaangażowania swoich podopiecznych. Rekrutacja do programu potrwa do 22 stycznia br.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 11 stycznia 2016r.
 

Konkurs wiedzy o muzyce polskiej

Logo Filharmonii Świętokrzyskiej

Towarzystwo  Przyjaciół  Muzyki im. F.  Chopina i Filharmonia Świętokrzyska zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego do udziału w Konkursie Wiedzy o Muzyce Polskiej. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie młodym ludziom sylwetki Karola Szymanowskiego, którego twórczość ma dla muzyki polskiej duże znaczenie. Udział w konkursie szkoły mogą zgłaszać do 23 lutego br.

więcej
Data dodania: wtorek, 12 stycznia 2016r.
 

 
Następna strona banerów Poprzednia strona banerów
 
 
 
copyrights @ 2013 - 2016 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

al. IX wieków Kielc 3
25-516 Kielce
tel.: 41 342-18-78
fax: 41 344-52-65
e-mail: kancelaria@sejmik.kielce.pl

Strona główna Województwo Sejmik Zarząd Urząd Dla mediów Kontakt BIP Wrota Świętokrzyskie ITV Sejmik Kielce Facebook Polityka prywatności