• Dzisiaj jest piątek, 28 października 2016 roku. Jest to 301 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 64 dni.
 • Imieniny: Alfreda, Alfredy, Fredy, Judy, Judyty, Noemii, Tadeusza...
 • Imieniny: ... Wszeciecha, Szymona. Życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Wschód słońca: 07:29, zachód słońca: 17:10, dzień trwa: 09 godzin i 41 minut
 • Oświetlone 7% powierzchni księżyca, księżyca ubywa. Nów za 2 dni (w niedzielę, 30 października).

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 
 
szukaj
Zamek w Chęcinach
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
Święty Krzyż
 • Badanie satysfakcji klienta zewnętrznego
 • Invest In Świętokrzyskie
 • Fundusze europejskie
 • Stypendia dla uczniów
 • Patronaty Marszałka
 • Konkursy
 • NASZ Region
 • Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny
 • Rzecznik Młodzieży
 • Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
 • Dla Seniorów
 • Publiczny transport - koncesje

Kalendarium

 
wczytuję...
 
Poprzedni miesiąc październik 2016 Następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Konkursy


Konkurs na świąteczną kartkę

Kartka świąteczna

Jak co roku Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie poszukuje młodych, utalentowanych artystów, którzy uczynią nasze święta bardziej kreatywnymi, kolorowymi i zabawnymi. Ogłoszony został konkurs na projekt Świątecznej Kartki z Życzeniami. Termin nadsyłania prac upływa 7 listopada.

więcej
Data dodania: piątek, 21 października 2016r.
 

Zostań liderem ekonomii społecznej w województwie świętokrzyskim

logo

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach ogłasza konkurs „Lider Ekonomii Społecznej ”. Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, instytucji biznesu i przedsiębiorstw społecznych z województwa świętokrzyskiego, które aktywnie działają w obszarze ekonomii społecznej.

więcej
Data dodania: czwartek, 20 października 2016r.
 

Konkurs w działaniu 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Konkurs w działaniu 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

W dniach 29 sierpnia 2016 r. - 30 listopada 2016 r. odbywa się konkurs w działaniu 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Celem konkursu jest rozwijanie kompetencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie nauczania programowania. Umożliwi to nauczycielom prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z programowania dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej z gmin wiejskich i wiejsko – miejskich.

więcej
Data dodania: czwartek, 20 października 2016r.
 
 

Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna

 Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II  Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działając na podstawie Porozumienia z Ministrem Środowiska, ogłasza konkurs projektów w ramach Działania 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna typ projektu 2.4.3: Opracowanie instrumentów planistycznych dla obszarów Natura 2000 i parków narodowych podtyp projektu 2.4.3b: Plany ochrony obszarów Natura 2000 i parków narodowych KONKURS NR POIS.02.04.00-IW.02-00-3B2/16.

więcej
Data dodania: piątek, 7 października 2016r.
 

Gospodarka odpadami komunalnymi - IV nabór

Logo Programu Infrastruktura i Środowisko

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II  Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działając na podstawie Porozumienia z Ministrem Środowiska, ogłasza IV nabór konkursu projektów w ramach działania 2.2 Gospodarka odpadami KONKURS NR POIS.02.02.00-IW.02-00-104/16.

więcej
Data dodania: czwartek, 6 października 2016r.
 

Gospodarka odpadami komunalnymi - III nabór

Logo Programu Infrastruktura i Środowisko

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II  Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działając na podstawie Porozumienia z Ministrem Środowiska, ogłasza III nabór  konkursu projektów w ramach działania 2.2 Gospodarka odpadami komunalnym KONKURS NR POIS.02.02.00-IW.02-00-203/16.

więcej
Data dodania: czwartek, 6 października 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach działania 2.9 Rozwój ekonomii społecznej

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, planuje ogłoszenie konkursu w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER - Działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej (Priorytet inwestycyjny: 9v Wspieranie przedsiębiorczości społecznej zawodowej w przedsiębiorstwach społecznych oraz ekonomii społecznej i solidarnej w celu ułatwiania dostępu do zatrudnienia). Nabór wniosków o dofinansowanie projektu potrwa od 07.11.2016 do 25.11.2016.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 3 października 2016r.
 

„Kreatywna Szkoła” – konkurs

Szkoła zawodowa

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół biorących udział w projekcie pn. „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region” do udziału w konkursie pn. „KREATYWNA SZKOŁA”. Dla wybranych zespołów udostępnione zostaną stoiska wystawiennicze w ramach tzw. „Strefy Kreatywnej” podczas Targów INNO-TECH, gdzie uczniowie będą mogli pochwalić się swoimi pomysłami i wynalazkami. Główną nagrodą będzie udział wybranego zespołu w wyjeździe edukacyjnym na Targi Innowacyjności i Wynalazczości Brussels Innova.

więcej
Data dodania: piątek, 23 września 2016r.
 

Wsparcie dla projektów na sektorowe programy B+R w ramach POIR

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje że, NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU ogłasza konkurs w ramach Programu sektorowego „INNOMOTO” na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R”, w ramach I osi priorytetowej: „Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa” Programu Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.

więcej
Data dodania: piątek, 23 września 2016r.
 

Wsparcie dla projektów na badania naukowe i prace rozwojowe/projekty aplikacyjne w ramach POIR

Logotyp Programu Inteligentny Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje że, NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.1 „Badania naukowe i prace rozwojowe”, Poddziałanie 4.1.4 „Projekty aplikacyjne” Programu Inteligentny Rozwój 2014-2020. 

więcej
Data dodania: czwartek, 22 września 2016r.
 

Ogłoszenie konkursu w ramach Poddziałania 8.2.2

Logo programu

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego ogłasza konkurs nr: RPSW.08.02.02-IZ.00-26-063/16 i zaprasza Państwa do składania wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Podziałania 8.2.2  Wsparcie profilaktyki zdrowotnej w regionie.

więcej
Data dodania: czwartek, 22 września 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach Działania 2.5 Skuteczna pomoc społeczna

Logo programu

Departament Polityki Regionalnej informuje, że Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje ogłoszenie konkursu na realizację projektów w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER – Działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna, Priorytetu inwestycyjnego 9i Aktywne włączenie, w tym z myślą o promowaniu równych szans oraz aktywnego uczestnictwa i zwiększaniu szans na zatrudnienie PO WER 2014-2020. Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 20.10.2016 do 04.11.2016.

więcej
Data dodania: czwartek, 22 września 2016r.
 

Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

plakat

Już po raz trzeci najmłodsi wykonawcy z naszego regionu będą mogli zaprezentować swoje umiejętności, połączone z miłością do ojczyzny podczas Świętokrzyskiego Konkursu Pieści i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Odbędzie się on 26 października w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

więcej
Data dodania: środa, 21 września 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie w ramach działania 2.4 Modernizacja publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia oraz lepsze dostosowanie ich do potrzeb rynku pracy

Logo Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego informuje, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w strukturze Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego, planuje ogłoszenie konkursu na realizację szkoleń kluczowych i merytorycznych pracowników Instytucji Rynku Pracy w ramach Działania 2.4 Modernizacja publicznych i prywatnych służb zatrudnienia oraz lepsze dostosowanie ich do potrzeb rynku pracy PO WER.

więcej
Data dodania: piątek, 16 września 2016r.
 
 

Ogłoszenie konkursu w ramach Poddziałania 8.4.2

Logo Funduszy Europejskich

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego ogłasza konkurs nr: RPSW.08.04.02-IZ.00-26-052/16 i zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo,  Poddziałania 8.4.2 Podnoszenie umiejętności lub kwalifikacji osób dorosłych w obszarze ICT i języków obcych poprzez realizację oddolnych inicjatyw edukacyjnych. Wnioski o dofinansowanie projektu należy składać od 10 do 28 października 2016 r.

więcej
Data dodania: czwartek, 8 września 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie dla Poddziałania 2.3.1 Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego (ISP) ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki

Logo Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa jako Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.3 Cyfrowa dostępność
i użyteczność informacji sektora publicznego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 2.3.1 „Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki” (typ II projektu: cyfrowe udostępnienie zasobów nauki). Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 30.09.2016 do 10.01.2017r.

więcej
Data dodania: środa, 7 września 2016r.
 

Ogłoszenie o konkursie dla Poddziałania 2.3.1 Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego (ISP) ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki

Logo Programu Operacyjnego Polski Cyfrowej

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Centrum Projektów Polska Cyfrowa jako Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.3 Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 2.3.1 „Cyfrowe udostępnienie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki” (typ I projektu: cyfrowe udostępnienie ISP ze źródeł administracyjnych). Nabór wniosków o dofinansowanie potrwa od 30.09.2016 do 31.01.2017r.

więcej
Data dodania: wtorek, 6 września 2016r.
 

Gospodarka wodno - ściekowa w aglomeracjach

Logo Programu Infrastruktura i Środowisko

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jako Instytucja Wdrażająca Osi priorytetowej II  Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu współfinansowanej ze środków Funduszu Spójności  w ramach  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, ogłasza konkurs projektów w ramach działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach. Planowany nabór wniosków: 30.09.2016 - 28.02.2017r.

więcej
Data dodania: poniedziałek, 5 września 2016r.
 
 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Internetowa telewizja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020
 • Projekt wyszehradzki
 • Postanowienia Sądu
 • Petyycje
 • Green Velo - Wschodni Szlak Rowerowy
 • Centrum Kongresowego Targów Kielce
 • Grunt na medal 2016
 • Gra „Zaczarowana kraina”
 • Świętokrzyska Rada Działalności Pożytku Publicznego
 • Współpraca zagraniczna
 • System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
 • "Świętokrzyska Victoria"
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Przewozy Regionalne
 • Rozkład jazdy busów
 • Centrum Obsługi Inwestora
 • Projekt "Re-Turn"
 • Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020
 • Nabór wniosków
 • Fundusze Europejskie Polska Wschodnia
 • Gospodarka Odpadami
 • Nasz Region - Świętokrzyski Informator Samorządowy
 • Dom Polski Wschodniej
 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
 • Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
 • Europejskie Centrum Bajki
 • Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy
 • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój
 • Strategie programy projekty
 • Serwis mapowy województwa świętokrzyskiego
 • Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie
 • Świętokrzyska Nagroda Jakości
 • e-Wykazy
 • Świętokrzyski Racjonalizator
 • Oddział Geodezji i Kartografii
 • Świętokrzykie Czaruje
 • Wojewódzka Biblioteka Publiczna
 • Wojewódzki Dom Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Muzeum Wsi Kieleckiej
 • Muzeum Narodowe w Kielcach
 • Filharmonia Świętokrzyska im. O. Kolberga w Kielcach
 • Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego
 • Świętokrzyski System Innowacji
 • Urząd Pracy
 • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
 • Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
 • Nowe horyzonty edukacji filmowej
 • Ciuchcia Ponidzie
 • e-Świętokrzyskie
 • Związek Województw RP
 • Rządowe Centrum Legislacji
 • Policealna szkoła medyczna im. Hanny Chrzanowskiej
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej
 • Góry Świętokrzyskie Naszą Przyszłością
 • PWP Mój nowy zawód w zielonej gospodarce
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach
 • Projekt pn.: "Zakup taboru kolejowego do obsługi połączeń międzywojewódzkich realizowanych przez Województwa: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie i Świętokrzyskie"
 • Kampania edukacyjna "Czym palę w piecu – tym oddycham"
 • Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach

copyrights @ 2013 - 2016 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego