• Dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku. Jest to 112 dzień tego roku. Do końca roku pozostało 252 dni.
 • Imieniny: Adalberta, Albrechta, Belli, Emanueli, Fortunaty, Geralda, Gerarda, Heleny, Jerzego...
 • Imieniny: ... Wojciecha, Ilony. Życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Wschód słońca: 05:25, zachód słońca: 19:43, dzień trwa: 14 godzin i 18 minut
 • Oświetlone 61% powierzchni księżyca, księżyca przybywa. Nów za 7 dni (w poniedziałek, 30 kwietnia).

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 
 
szukaj
Zamek w Chęcinach
Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
Święty Krzyż
 • Badanie satysfakcji klienta zewnętrznego
 • Invest In Świętokrzyskie
 • Fundusze europejskie
 • Stypendia dla uczniów
 • Patronaty Marszałka
 • Konkursy
 • NASZ Region
 • Świętokrzyski Ośrodek Adopcyjny
 • Rzecznik Młodzieży
 • Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego
 • Dla Seniorów
 • Publiczny transport - koncesje

Kalendarium

 
wczytuję...
 
Poprzedni miesiąc kwiecień 2018 Następny miesiąc
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Baner obchodów Roku Jubileuszowego 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego IV kadencji


Tadeusz Kowalczyk - Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Tadeusz Kowalczyk - Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Radny I, II, III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 obejmującego powiaty: kazimierski, buski, pińczowski, jędrzejowski i włoszczowski. Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Urodził się 16 marca 1949 r. w Sobowicach. Z wykształcenia jest nauczycielem, pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Skalbmierzu. Również w III kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

 

Marcin Ożóg - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Marcin Ożóg - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu nr 2 obejmującego powiaty skarżyski, starachowicki i konecki. Należy do Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej. Jest wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem i magistrem zarządzania i marketingu. Ukończył  również studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania. W latach 2006-2010 pełnił funkcję radnego w Radzie Powiatu Skarżyskiego, był także wiceprzewodniczącym komisji rewizyjnej.

 

Józef Grabowski - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Józef Grabowski - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Radny III  i IV kadencji. Kandydował z okręgu wyborczego nr 1 (powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki i staszowski). Startował z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jest wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Urodził się 15 września 1945 r. w Bogorii. Z wykształcenia jest inż. metalurgiem, mgr ekonomii. Pełni funkcję dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Mieczysław Gębski - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Mieczysław Gębski - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Radny III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat  kielecki (ziemski). Należy do Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości. Jest wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Urodził się  24 marca 1960 r. w Zagnańsku. Z wykształcenia  technik-mechanik, rolnik.

 

Maria Adamczyk

Maria Adamczyk

Radna IV kadencji Sejmiku. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 1 (powiaty: ostrowiecki, opatowski, sandomierski i staszowski). Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Wykształcenie wyższe, wieloletni pedagog szkolny, obecnie jest prezesem Świętokrzyskiego Banku Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim, pełniła funkcję przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także przez 10 lat pracowała na rzecz Towarzystwa Zapobiegania Patologiom Społecznym. Za swoje osiągnięcia i zaangażowanie na rzecz ludzi pokrzywdzonych przez los została wyróżniona statuetką Anioła Dobroci przyznaną przez marszałka województwa świętokrzyskiego.

 

Marek Bogusławski

Marek Bogusławski

Radny III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 obejmującego powiaty:  włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski i kazimierski. Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Urodził  się 25 kwietnia 1958 r. w Katowicach. Z wykształcenia jest lekarzem medycyny.

 

Wojciech Borzęcki

Wojciech Borzęcki

Radny  III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 obejmującego powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki i staszowski. Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Urodził się  9 listopada 1976 r. w Staszowie. Z wykształcenia jest magistrem prawa administracyjnego.

 

Agnieszka Buras

Agnieszka Buras

Radna IV kadencji Sejmiku. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 2 obejmującego powiaty skarżyski, konecki i starachowicki. Należy do Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Krzysztof Dziekan

Krzysztof Dziekan

Radny III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 (powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski, kazimierski). Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Urodził się 4 maja 1961r. w Ostrowcach. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. W minionej kadencji Sejmiku był delegatem do Związku Województw RP.

 

Grzegorz Gałuszka

Grzegorz Gałuszka

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski). Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego. 

Doktor nauk medycznych. Dyrektor w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju oraz dziekan Kolegium Medycznego - Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

 

Izydor Grabowski

Izydor Grabowski

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 obejmującego powiaty: ostrowiecki, opatowski, sandomierski i staszowski. Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Posiada wyższe wykształcenie. Nauczyciel i dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie.

 

Lech Janiszewski

Lech Janiszewski

Radny III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 (powiaty: sandomierski, opatowski, staszowski i ostrowiecki). Należy do Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Urodził się 30 października 1951 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z wykształcenia jest mgr inż. elektronikiem. W minionej kadencji pełnił funkcję członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

 

Adam Jarubas

Adam Jarubas

Radny III i IV kadencji. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 obejmującego powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, buski, pińczowski, kazimierski. Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jest marszałkiem województwa świętokrzyskiego.

W kadencji 2006-2010 był radnym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego i marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego. Jako marszałek bezpośrednio nadzoruje sprawy związane z promocją, edukacją, kulturą i sportem (czyli Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki), a także Zespół Radców Prawnych, Biuro Kontroli, Pion Ochrony i Audytu Wewnętrznego oraz Biuro Pełnomocnika ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Adam Jarubas urodził się 17 grudnia 1974 roku, jest absolwentem Wydziału Historii Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji w Kielcach („Zarządzanie w warunkach Unii Europejskiej”) oraz Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach („Zarządzanie administracją i rozwojem lokalnym”). W latach 2002-2004 był wicedyrektorem Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach, a w okresie 2004-2006  wicedyrektorem Powiatowego Centrum Usług Medycznych w Kielcach.

 

Kazimierz Kotowski

Kazimierz Kotowski

Radny Sejmiku IV kadencji. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 obejmującego powiaty: ostrowiecki, opatowski, sandomierski i staszowski. Jest przewodniczącym Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni funkcję członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

Jako członek Zarządu Województwa objął zwierzchnictwo nad departamentami zajmującymi się wdrażaniem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Departamentem Polityki Regionalnej oraz Departamentem Funduszy Strukturalnych).

Urodził się 22 stycznia 1951 roku w Opatowie, wykształcenie wyższe, jest absolwentem Wydziału Rolnego Akademii Rolniczej w Lublinie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie samorządu i administracji oraz w zakresie wyceny i gospodarki nieruchomościami, pozyskał szereg certyfikatów z różnych obszarów działania samorządu. Ma za sobą pięć kadencji pracy w samorządzie; trzy kadencje był radnym powiatowym, od 1999 roku pełnił funkcję starosty opatowskiego, od kwietnia 2008 roku prezes Zarządu Związku Powiatów Polskich, a także prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Opatowie. Wyróżniany wieloma odznaczeniami państwowymi i resortowymi za pracę samorządową. Zdobywca Nagrody im. Grzegorza Palki w dziedzinie działalności samorządowej o wymiarze ogólnokrajowym.   

 

Janusz Koza

Janusz Koza

Radny III  i IV kadencji Sejmiku.  Kandydował z Okręgu Wyborczego nr  3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski)  z listy Porozumienia Samorządowego.

Urodził się 4 stycznia 1962 r. w Kielcach. Z wykształcenia jest historykiem.  W latach 1998-2002 był dyrektorem generalnym Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.  Od 2004 r. zajmuje stanowisko  Sekretarza Miasta Kielce.

 

Bogdan Latosiński

Bogdan Latosiński

Radny IV kadencji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski). Reprezentuje Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Marzena Marczewska

Marzena Marczewska

Radna IV kadencji Sejmiku. Radna IV kadencji Sejmiku. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski).

Nauczyciel akademicki w Instytucie Filologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. Etnolingwistka. Autorka kilkudziesięciu publikacji, m.in. książek "Drzewa w języku i w kulturze", "Ja cię zamawiam, ja cię wypędzam... Choroba. Studium językowo-kulturowe". Pełni funkcję prodziekana Wydziału Humanistycznego UJK (do spraw ogólnych i współpracy z zagranicą).

 

Sławomir Marczewski

Sławomir Marczewski

Radny I, II, III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 2 obejmującego powiaty: konecki, skarżyski i starachowicki z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Urodził się 1 stycznia 1950 r. w Skarżysku- Kamiennej. Z wykształcenia jest lekarzem medycyny.

 

Małgorzata Muzoł

Małgorzata Muzoł

Radna IV kadencji Sejmiku. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 4 (powiaty: buski, jędrzejowski, pińczowski, kazimierski, włoszczowski). Reprezentuje Klub Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Wykształcenie wyższe, ukończyła liczne studia podyplomowe m.in. z zarządzania oświatą oraz prawa administracyjnego. Przez dwie kadencje pełniła funkcję członka Zarządu Powiatu Jędrzejowskiego. Obecnie jest Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty w Kielcach.

 

Ryszard Nosowicz

Ryszard Nosowicz

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego powiaty starachowicki, konecki i skarżyski. Należy do Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej.

Przez ponad 30 lat był nauczycielem fizyki w starachowickich szkołach, wychowawcą wielu pokoleń młodych ludzi. Jest konsultantem, doradcą ekspertem w pozyskiwaniu funduszy europejskich i finansowania zewnętrznego, prezesem Zarządu Fundacji Agencja Rozwoju Regionalnego. Przez dwie kadencje był radnym Rady Miejskiej w Starachowicach, m.in. przewodniczącym Rady.

 

Stefan Podesek

Stefan Podesek

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 (powiaty: buski, kazimierski, pińczowski, jędrzejowski i włoszczowski). Należy do Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej.

Jest lekarzem ortopedą.

 

Tomasz Ramus

Tomasz Ramus

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 (powiaty: sandomierski, opatowski, staszowski, ostrowiecki) z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Absolwent UMCS w Lublinie i Akademii Pedagogicznej w Krakowie, studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą, informatyki. Mieszka w Sandomierzu. Pracę zawodową rozpoczął jako nauczyciel w 2003 r. w II LO im. Tadeusza Kościuszki i w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu. Od 2009 r. pracuje w Collegium Gostomianum I LO w Sandomierzu. Instruktor i sędzia PZSS. Prowadzi zajęcia z młodzieżą na strzelnicy sportowej. Aktywnie udziela się w życiu społecznym.

 

Jolanta Rybczyk

Jolanta Rybczyk

Radna IV kadencji Sejmiku. Kandydowała z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski). Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Z zawodu jest technologiem żywności. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania służbą zdrowia. Od 2001 roku jest dyrektorem Szpitala Powiatowego w Chmielniku. Jest zastępcą przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Sejmiku.

 

Mieczysław Sas

Mieczysław Sas

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z  Okręgu Wyborczego nr 4 (powiaty: buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski, włoszczowski). Należy do Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Wykształcenie zawodowe – mechaniczne. Jest właścicielem  Zakładu Metalowo-Kotlarskiego Sas, społecznikiem oraz współzałożycielem i aktywnym członkiem Stowarzyszenia Gospodarna Gmina Busko-Zdrój. Był radnym trzech kadencji w buskim samorządzie.

 

Janusz Skibiński

Janusz Skibiński

Radny III i IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 2 obejmującego powiaty skarżyski, konecki i starachowicki. Należy do Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Urodził się 30 października 1956 r. Mieszka w Starachowicach. Z wykształcenia jest inżynierem mechanikiem. Przez wiele lat był nauczycielem przedmiotów zawodowych. Był Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty,  naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta w Starachowicach.

 

 

Wiesław Zbigniew Stępień

Wiesław Zbigniew Stępień

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego, Okręg Wyborczy nr 2 obejmującego powiaty skarżyski, konecki i starachowicki.

Ma 55 lat, wykształcenie wyższe. Mieszka w Wielkiej Wsi w gminie Stąporków. Od 17 lat pełni funkcję prezesa Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Końskich.

 

Włodzimierz Stępień

Włodzimierz Stępień

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce i powiat kielecki (ziemski) z listy Sojuszu lewicy Demokratycznej.

Urodził się 24 października 1952 roku. Ukończył studia z zakresu inżynierii budownictwa na Politechnice Świętokrzyskiej. Doświadczony samorządowiec. Pełnił funkcje wiceprezydenta oraz prezydenta Kielc. Zasiadał także w radzie miasta. Pracował jako dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach. Był posłem na Sejm.

 

Grigor Szaginian

Grigor Szaginian

Radny III i IV kadencji. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 1 (powiat: sandomierski, opatowski, ostrowiecki i staszowski). Przewodniczy Klubowi Radnych Platformy Obywatelskiej.

Urodził się 25 maja 1958 r. w Dniepropietrowsku. Z wykształcenia jest lekarzem psychiatrą.

 

Grzegorz Świercz

Grzegorz Świercz

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 3 obejmującego miasto Kielce oraz powiat kielecki (ziemski). Należy do Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej. Jest wicemarszałkiem województwa świętokrzyskiego.

Jako wicemarszałek województwa odpowiada za obszary związane z ochroną zdrowia (Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i Zdrowotnej oraz szpitale wojewódzkie) oraz informatyzacją województwa.  

Grzegorz Świercz jest doktorem nauk medycznych, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 1985 r. otworzył specjalizację z ginekologii i położnictwa w Wojewódzkim Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem w Kielcach. W szpitalu przy ul. Prostej pracował do 2007 na stanowiskach starszego asystenta, zastępcy ordynatora i kierownika Wojewódzkiej Poradni Niepłodności. W 2001 r. ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2002 r. obronił doktorat w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2008 r. został pełnomocnikiem Wojewody Świętokrzyskiego do spraw ochrony zdrowia. W 2009 r. podjął pracę w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

 

Piotr Żołądek

Piotr Żołądek

Radny IV kadencji Sejmiku. Kandydował z Okręgu nr 3 obejmującego miasto Kielce oraz powiat kielecki (ziemski). Jest wiceprzewodniczącym  Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni funkcję członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

Jako członek Zarządu Województwa nadzoruje sprawy związane z rolnictwem, ochroną środowiska, czyli Departament Rozwoju obszarów Wiejskich i Środowiska oraz Departament Mienia, Geodezji, Kartografii i Planowania Przestrzennego. Nadzoruje także wdrażanie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej, gdzie ukończył studia politologiczne. Prowadził prywatną działalność gospodarczą, pracował w firmie Euro-Time, na stanowisku wiceprezesa. Był dyrektorem Biura Zarządu Wojewódzkiego PSL. Od 18 lutego 2008 roku Piotr Żołądek pełnił funkcję Wicewojewody Świętokrzyskiego.

 
 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Internetowa telewizja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020
 • Projekt wyszehradzki
 • 1% #COŚDOBREGO
 • 100 lat niepodległości
 • Postanowienia Sądu
 • Petycje
 • Konsultacje społeczne projektu Statutu Województwa
 • Green Velo - Wschodni Szlak Rowerowy
 • Centrum Kongresowego Targów Kielce
 • Grunt na medal 2016
 • Gra „Zaczarowana kraina”
 • Świętokrzyska Rada Działalności Pożytku Publicznego
 • Współpraca zagraniczna
 • System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
 • "Świętokrzyska Victoria"
 • Wrota Świętokrzyskie
 • Rozkład jazdy busów
 • Centrum Obsługi Inwestora
 • Projekt "Re-Turn"
 • Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
 • Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020
 • Nabór wniosków
 • Fundusze Europejskie Polska Wschodnia
 • Gospodarka Odpadami
 • Nasz Region - Świętokrzyski Informator Samorządowy
 • Dom Polski Wschodniej
 • Program Rozwój Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
 • Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
 • Europejskie Centrum Bajki
 • Świętokrzyski Fundusz Poręczeniowy
 • Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój
 • Strategie programy projekty
 • Serwis mapowy województwa świętokrzyskiego
 • Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie
 • Świętokrzyska Nagroda Jakości
 • e-Wykazy
 • Świętokrzyski Racjonalizator
 • Oddział Geodezji i Kartografii
 • Świętokrzykie Czaruje
 • Wojewódzka Biblioteka Publiczna
 • Wojewódzki Dom Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Muzeum Wsi Kieleckiej
 • Muzeum Narodowe w Kielcach
 • Filharmonia Świętokrzyska im. O. Kolberga w Kielcach
 • Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego
 • Świętokrzyski System Innowacji
 • Urząd Pracy
 • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
 • Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
 • Nowe horyzonty edukacji filmowej
 • Ciuchcia Ponidzie
 • e-Świętokrzyskie
 • Związek Województw RP
 • Rządowe Centrum Legislacji
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej
 • Góry Świętokrzyskie Naszą Przyszłością
 • PWP Mój nowy zawód w zielonej gospodarce
 • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach
 • Projekt pn.: "Zakup taboru kolejowego do obsługi połączeń międzywojewódzkich realizowanych przez Województwa: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie i Świętokrzyskie"
 • Kampania edukacyjna "Czym palę w piecu – tym oddycham"
 • Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach
 • ENERSELVES Interreg Europe
 • Projekt RDI2CluB
 • Szerokie Porozumienie na rzecz Rozwoju Umiejętności Cyfrowych w Polsce

copyrights @ 2013 - 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego